social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Rozstrzygnięcie konkursu „Gdzie rzucić beretem?” 13 - 07 - 2021

Decyzją organizatorów konkursu tj. gazety parafialnej milosierdzie.brzesko.net.pl oraz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Brzesku I miejsce jednomyślnie przyznano Izie Glonek, uczennicy klasy 4e, za prace „Górskimi szlakami” (TUTAJ) oraz – „Czorsztyn”. (TUTAJ)

Prace spełniają wszystkie wymagane kryteria, a ponadto opis miejsc i argumentacja, dlaczego warto je odwiedzić, wyróżnia się bardzo interesującym, osobistym i rzeczowym stylem. Dlatego, oprócz nagrody rzeczowej, Redakcja zamieści w naszej stałej rubryce „Gdzie rzucić beretem” obie prace Izy i zaprasza Autorkę do dalszej współpracy. 

II miejsce przyznano Wiktorii Szczupał – Biel z klasy 6d za pokazanie mało znanego, ale bardzo ciekawego miejsca, jakim jest Dolina Mnikowska. (TUTAJ)

III miejsce zajęły ex auequo dwie prace: Laury i Oktawii Mikos z klasy 4a – „Ciężkowice” (TUTAJ) oraz Emilii Dziedzic z klasy 8c - „Kalwaria Zebrzydowska” za ciekawe graficzne ujęcie tematu.(TUTAJ) Obie prace prezentujemy na okładkach numeru czerwcowego 17/2021.

Wyróżnienie otrzymuje Krzysztof Wiśniowski, z klasy 1T za propozycję wycieczki do Nowego Wiśnicza i jego okolicach. (TUTAJ)

Nagrody za udział otrzymają: Magdalena Mirek z klasy 4a za pracę „Pałac Sanguszków w Tarnowie”, Magdalena Wiśniowska za mini przewodnik po Szczepanowie oraz Martyna Augustyn z klasy 8 c - za pracę „Szczawnica” . 

Kochani! Dziękujemy serdecznie Wam wszystkim za nadesłanie prac konkursowych. Gratulujemy laureatom i uczestnikom nie tylko nagród i wyróżnień, ale przede wszystkim radosnego rodzinnego odkrywania zakątków naszej Ojczyzny i rozwijania swoich zainteresowań.

Dla każdego z Was ks. Proboszcz ufundował nagrody. Te jeszcze nieodebrane czekają na Was w zakrystii. Zapraszamy po nie po mszy świętej porannej lub wieczornej. 
Organizatorzy