social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Intencje mszy świętych

INTENCJE MSZALNE - Aktualizuje ks. MichałINTENCJE POGRZEBOWE - aktualizuje ks. Marcin

Intencje mszalne 11 – 17 stycznia 2021 r.

PONIEDZIAŁEK
6:30
  1. + Agnieszka Woda od Anny z mężem.
  2. + Tadeusz Mleczko od Zofii Miękina z Majkowic.
7:00
  1. + Krystyna Babicz – greg.
  2. + Maria Płachta od wnuka Macieja z żoną, wnuka Michała, wnuczki Anny z mężem i prawnukiem Sebastianem, wnuka Łukasza.
18:00
  1. + Jolanta Olchawa od kolegów zięcia z pracy.
19.00
  1. Msza kolędowa - REJON 6 - ul. Wiejska od skrzyżowania do Zagorzyc, ul. Jodłowska
 
WTOREK
6:30
  1. + Aleksandra Habryło od męża Andrzeja.
  2. + Jadwiga Osuchowska-Morris od Lidii i Marka Nowickich z Brzeska.
7:00
  1. + Krystyna Babicz – greg.
  2. + Andrzej Kurdziel od bratanicy Agnieszki.
18:00
  1. W intencji członków Akcji Katolickiej i ich rodzin.
19.00
  1. Msza kolędowa - REJON 7 - ul. Boczna, Czarnowiejska, Jasna, Konstytucji 3 Maja, Kopaliny, Łąkowa i Polna
 
ŚRODA
6:30
  1. + Tadeusz Mleczko od chrześniaka Pawła z Małgorzatą.
  2. + Jan i Maria Kusiak w roczn. śmierci.
7:00
  1. + Krystyna Babicz – greg.
  2. + Aneta Furman od brata Jarka z rodziną.
18:00
  1. + Agnieszka Woda od rodziny Iskrów.
19.00
  1. Msza kolędowa - REJON 8 - ul. Błękitna, Garbarska, Partyzantów blok VILLA NOVA, Spokojna i Zamknięta
 
CZWARTEK
6:30
  1. + Aleksandra Habryło od męża Andrzeja.
  2. + Maria Płachta od wnuczki Anny z mężem i synem.
7:00
  1. + Krystyna Babicz – greg.
  2. + Agnieszka Woda od grupy „Bronisław” Niepołomice.
18:00
  1. Intencje nowennowe  /dz-bł/.
19.00
  1. Msza kolędowa - REJON 9 - ul. Okulickiego, Słoneczna, Solskiego, Szczepanowska, Wakacyjna i Jesienna
 
PIĄTEK
6:30
  1. + Aleksandra Habryło od córki Moniki i zięcia Krzysztofa z dziećmi.
  2. + Barbara Maksylewicz od koleżanek z Technikum.
7:00
  1. + Krystyna Babicz – greg.
  2. + Jolanta Olchawa od sąsiadów Raczyńskich.
15:20
  1. Intencje nowennowe  /za zmarłych/
18:00
  1. + Tadeusz Mleczko od bratowej Barbary.
 
SOBOTA
6:30
  1. + Aleksandra Habryło od córki Moniki i zięcia Krzysztofa z dziećmi.
  2. +Aneta Furman od sąsiadów z ul. Wiejskiej.
7:00
  1. + Krystyna Babicz – greg.
  2. + Maria Płachta od wnuka Macieja z żoną.
18:00
  1. + Andrzej Kurdziel od wujka Józefa Sumary.
19.00
  1. Msza kolędowa - REJON 10 - ul. Jana Pawła II, Jaśminowa, Kwiatowa, Makowa, Różana, Sikorskiego, Św. Brata Alberta i Wrzosowa.
 
NIEDZIELA
7:00
  1. W int. Renaty w 70 roczn. urodzin dz.-bł. od męża Adama i dzieci.
8:30
  1. + Krystyna Babicz – greg. (1 roczn. śmierci)
  2. + Zbigniew Kusiak w 8 roczn. śmierci.
10:00
  1. Za parafian.
11:30
  1. + Leokadia i Kazimierz Marcinek w 12 roczn. śmierci Leokadii od dzieci z rodzinami.
15:15
  1. + Jolanta Olchawa od wolontariuszy Parafialnego Oddziału Caritas.
18:30
  1. + Tadeusz Mleczko od uczestników pogrzebu.


Intencje pogrzebowe

  1. Śp. Adamski Mariusz (05.10.20)
  2. Śp. Biel Kazimierz (28.07.20)
  3. Śp. Bogusz Anna (30.10.20)
  4. Śp. Brzęk Danuta (11.09.19)
  5. Śp. Chromiak Kazimierz (23.11.20)
  6. Śp. Fijałkowski Antoni (06.11.20)
  7. Śp. Fornalik Małgorzata (30.07.20)
  8. Śp. Furman Aneta (22.08.20)
  9. Śp. Gabory Wacław (04.01.21)
  10. Śp. Gorczyca Katarzyna (20.08.20)
  11. Śp. Górnisiewicz Zofia (28.10.20)
  12. Śp. Habryło Aleksandra (05.08.20)
  13. Śp. Jachcińska Maria (12.12.20)
  14. Śp. Jachciński Stanisław (27.10.20)
  15. Śp. Kaźmierczyk Barbara (06.05.20)
  16. Śp. Kopacz Eugeniusz (09.09.20)
  17. Śp. Kurdziel Andrzej (14.08.20)
  18. Śp. Lewniowski Sławomir (31.07.20)
  19. Śp. Mleczko Tadeusz (14.08.20)
  20. Śp. Nowak Maria (23.09.20)
  21. Śp. Olchawa Jolanta (05.09.20)
  22. Śp. Osuchowska-Morris Jadwiga (18.06.20)
  23. Śp. Płachta Maria (18.08.20)
  24. Śp. Porwisz Adam (25.06.20)
  25. Śp. Przybyło Ryszard (08.07.20)
  26. Śp. Rakowska Weronika (29.10.20)
  27. Śp. Rzenno Roman (19.12.20)
  28. Śp. Sacha Janina (04.11.20)
  29. Śp. Serafin Jan (10.12.20)
  30. Śp. Skowron Stanisław (15.11.20)
  31. Śp. Śledź Józef (23.12.20)
  32. Śp. Tomasik Barbara (09.11.20)
  33. Śp. Warchał Stanisław (07.01.21)
  34. Śp. Woda Agnieszka (29.08.20)
  35. Śp. Zamęta Ireneusz (11.12.20)
  36. Śp. Zawistowska Joanna (11.07.20)
  37. Śp. Zydroń Wita (03.11.20)