social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Gazetka parafialna

Gazetka  parafialna „miłosierdzie.brzesko.net.pl” wychodzi od  listopada 2017 r. (pierwszy numer podsumowywał wrzesień i październik w naszej parafii). Powstała  z myślą głównie  o tych osobach, które z różnych względów, nie korzystają z komputerów i nie mają dostępu do informacji zamieszczanych w Internecie, w tym  na naszej stronie parafialnej. Tytuł gazetki, szata graficzna i treści są więc zainspirowane elektronicznym źródłem wiedzy o życiu naszej parafii tj. strony internetowej.

Pismo to ma na celu realizację postulatów nauki Kościoła Katolickiego w szczególności przez szerzenie idei miłosierdzia i miłości bliźniego. Naszym głównym zamiarem jest  informowanie o życiu parafialnym, ale z pewnością gazetka będzie też narzędziem ewangelizowania i integrowania wszystkich parafian.

Wzorem i inspiracją dla Redakcji jest  św. Maksymilian Maria Kolbe.
 

Archiwum gazetki - wydane już numery dostępne są w formie plików PDF

Wszyscy którym nie udało się nabyć egzemplarza jakiegoś wydania mogą go teraz przeczytać za darmo w formie elektronicznej w postaci pliku PDF. Zachęcamy do pobierania korzystania.

Dwumiesięcznik Parafialny - okładka nr 5Dwumiesięcznik Parafialny - okładka nr 4Dwumiesięcznik Parafialny - okładka nr 3Dwumiesięcznik Parafialny - okładka nr 2
Dwumiesięcznik Parafialny - okładka nr 1
 

Dziękujemy dobrodziejom!

Redakcja gazetki parafialnej „miłosierdzie.brzesko.net.pl” dziękuje Dobrodziejom:

 

Loga dorodziejów gazetki