social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Ogłoszenia


29.01.2023 – IV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Z radością informujemy, że nasza Parafialna Schola Ziarenka Nadziei, zajęła pierwsze miejsce we wczorajszym konkursie Kolęd i Pastorałek o Muszlę św. Jakuba. Wszystkim serdecznie gratulujemy.
 2. Rozpoczęły się ferie szkolne. Znajdźmy czas dla Jezusa podczas zimowego wypoczynku i pamiętajmy o niedzielnej Eucharystii.
 3. W tym tygodniu w liturgii:
Święty Jan Bosko, prezbiter
we wtorek
św. Jana Bosko, prezbitera;Ofiarowanie Pańskie
we czwartek
święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej.

Msze święte o 7.00, 16.00 i 18.00;

Święty Błażej, biskup i męczennik
w piątek
św. Błażeja, biskupa i męczennika;Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia i zapraszamy na mszę świętą i do Komunii świętej w dniu imienin czy urodzin.
 
 1. We czwartek przypada Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Naszym Siostrom Służebniczkom składamy najlepsze życzenia i dziękując za dobro, które wnoszą w życie naszej wspólnoty parafialnej zapewniamy o modlitwie.
 2. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta od godz. 17.00: we czwartek dla dzieci i młodzieży, w piątek dla starszych. Prosimy nie odkładać spowiedzi na piątek. W tych dniach kancelaria będzie nieczynna. Zachęcamy do korzystania ze spowiedzi także podczas nabożeństw.
 3. We czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od porannej Mszy świętej do 16.00.
 4. Na nowennę we czwartek zapraszamy wszystkich członków Towarzystwa Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie, aby modlić się o powołania i o wytrwanie dla naszego kleryka Michała.
 5. W pierwszy piątek miesiąca – msze święte wotywne o NSPJ o godz. 6.30 i 18.00. Nie będzie Mszy świętej o 16.00 gdyż w każdy piątek jest Msza święta wotywna do Miłosierdzia Bożego wraz z koronką o 15.00. Po mszy świętej wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Straż Honorową NSPJ. Ofiara na tacę jest przeznaczona na misje.
 6. Wyjazd do wszystkich chorych wyjątkowo w piątek o 8.30.
 7. W I sobotę Msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi i nabożeństwo Fatimskie o 8.00.
 8. Zachęcamy do udziału we wspólnej modlitwie różańcowej odmawianej codziennie o godzinie 17.30 w dniach, w których nie wypada inne nabożeństwo.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym wzmianka o naszej parafii. 

 

Archiwum ogłoszeń parafialnych z bieżącego roku i poprzednich lat: