social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

I Ty możesz zostać Dobrodziejem 08 - 06 - 2024

Szanowni Państwo!

1 lipca, dzieci z  Naszej Parafialnej Scholi Ziarenka Nadziei wyjadą do Ptaszkowej na kolejne letnie warsztaty muzyczne. Jak co roku podczas wakacyjnych wyjazdów Ziarenka nie tylko odpoczywają, ale też ciężko pracują, przygotowując materiał na kolejny rok wspólnych działań.
Licząc na otwartość Państwa serc wzorem lat ubiegłych i w tym roku zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości dołączenia do grona Ziarenkowych Dobrodziejów. (Lista  tegorocznych Dobrodziejów - KLIKNJI TUTAJ)
 

W zamian za udzieloną pomoc oferujemy;

  • zamieszczenie logo Państwa firmy na stronie internetowej www.ziarenka-nadziei.pl oraz podlinkowanie go do Państwa strony internetowej,
 
  • podziękowanie Państwa firmie i wymienienie jej, jako Dobrodzieja Scholi Dziecięcej Ziarenka Nadziei podczas zorganizowanego w październiku koncertu w sali brzeskiego RCKB,
 
  •  zamieszczenie nazwy Państwa firmy na banerach będących wspomnieniem letnich warsztatów muzycznych (wywieszonych podczas koncertu w sali RCKB, a później w Parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku),
 

Ty też możesz zostać naszym DOBRODZIEJEM

Jeżeli zdecydują się Państwo wesprzeć działania Scholi Dziecięcej Ziarenka Nadziei można uczynić to m.in. poprzez dokonywanie wpłaty na konto współpracującego z Ziarenkami Brzeskiego Stowarzyszenia Makarios.

Brzeskie Stowarzyszenie MAKARIOS
ul. Jana Pawła II 2
32-800 Brzesko

Nr rachunku w banku BGŻ BNP PARIBAS
08 2030 0045 1110 0000 0287 3780


NIP: 869-19-22-219 REGON: 120695638
WPŁATY KONIECZNIE Z DOPISKIEM: »Na działalność statutową«

WAŻNA INFORMACJA!
 
Osoby fizyczne mają możliwość od podstawy opodatkowania odliczyć kwotę 6% uzyskanego dochodu. Należy pamiętać, iż w przypadku gdy przedmiotem darowizny są pieniądze, to powinna ona być udokumentowana dowodem wpłaty na rachunek bankowy obdarowanej organizacji. 
 
Osoby prawne od podstawy opodatkowania mogą odliczyć darowizny w kwocie nie wyższej niż 10% uzyskanego dochodu. Podobnie jak u osób fizycznych i tutaj należy pamiętać, iż w przypadku gdy przedmiotem darowizny są pieniądze, to powinna ona być udokumentowana dowodem wpłaty na rachunek bankowy obdarowanej organizacji.


Więcej ciekawych informacji oraz pełna lista dotychczasowych DOBRODZIEJÓW dostępne są TUTAJ

Za każdy gest dobrej woli w imieniu dzieci serdecznie dziękujemy.