social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

DSM-ki na wakacjach 27 - 06 - 2024

22 czerwca DSM-ki wraz z Siostrami Sylwiami wybrały się do Tylicza aby wspólnie rozpocząć czas wakacji. 
 
  • Dzień I 

Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie muzeum Jana Pawła II w Starym Sączu. W tym miejscu dziewczyny poszerzyły swoją wiedzę na temat pielgrzymki Ojca Świętego do ojczyzny w 1999r i kanonizacji św Kingi oraz zawierzyłyśmy Bogu swoje rodziny w modlitwie różańcowej. 

Następnie  zmierzyły się z górą parkową, zdobywając pierwszy górski szczyt. Przetestowały też ogród sensoryczny 4 żywiołów, znajdując przy tym wiele ciekawych atrakcji (wysokie kręte zjeżdżanie, trampoliny, czy siłownie). Wieczorem DSM-ki brały udział w grze terenowej,w której główną nagrodą była ,,wodna bitwa”. 
 
  • Dzień II 

Dzień Pański rozpoczął się od Mszy Świętej w Tylickim Kościele. Następnie dziewczyny spróbowały swoich sił zdobywając kolejny górski szczyt „Jaworzynę” . 

Po południu przewodniczki  Karolę i Julkę czekała niezwykła niespodzianka z okazji 18 urodzin. Do Tylicza przyjechali rodzice DSM-ek i wraz z dziewczynami i Siostrami zorganizowali imprezę niespodziankę. Był przepyszny tort, upieczony przez jedną z mam, spersonalizowane prezenty, taniec, łzy szczęścia i ogromna radość. Na koniec dnia DSM-owe gimnastyczki przygotowały pokaz talentów. 
 
  • Dzień III 

24 czerwca na pamiątkę urodzin Jana Chrzciciela DSM-ki brały udział we Mszy Świętej. Potem było śniadanko, pakowanko i resztę dnia cała grupa spędziła w Rabkolandzie na wspólnym szaleństwie. 

Każdy dzień dziewczyny zawierzały niebieskiej Mamie w modlitwie różańcowej,a w czasie drogi powrotnej spędziły chwilę czasu uwielbiając Pana Boga ukrytego w Najświętszym Sakramencie w sanktuarium Maryjnym w Pasierbcu. 

To był wspaniały czas. Bardzo dziękujemy Siostrom za zorganizowanie wyjazdu i S. Sylwii O. za 5 lat wspólnie spędzonego czasu. 


Fotogaleria