social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

UFAM - zapraszamy na koncert 29 - 10 - 2023

Nasza Parafialna Schola Ziarenka Nadziei ma zaszczyt zaprosić Wszystkich Państwa na koncert pt. „UFAM”. Wydarzenie odbędzie się w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w niedzielę 29 października o godz.17.00. Wstęp wolny.

Koncert swoją premierę, miał 9 lipca w Szczyrku, gdzie Ziarenka przebywały na letnich warsztatach rekolekcyjno-muzycznych.

Podczas koncertu Ziarenka pochylą się nad tajemnicą Bożego Miłosierdzia. Widzowie będą mieli okazję usłyszeć utwory nawiązujące do tajemnicy Bożego Miłosierdzia, oraz wysłuchać fragmentów z Dzienniczka św. S.Faustyny. Wybrany repertuar nie jest przypadkowy, gdyż to własnie w tym roku przypada 30. rocznica erygowania naszej parafii. 

Widowisko, będzie wspomnieniem wakacyjnych warsztatów, ale i okazją, aby podziękować wszystkim Ziarenkowym Dobrodziejom (pełna lista tegorocznych Dobrodziejów - kliknji TUTAJ). Bez pomocy tych osób, wszystko, co będziemy mieli okazję zobaczyć i usłyszeć nie byłoby możliwe. Do zobaczenia.


Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: