social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

XI Forum Formacyjne - Pokój Wam 12 - 01 - 2022


Ogólna idea

„Posłani w pokoju Chrystusa” – to hasło roku liturgicznego, który niedawno się rozpoczął. Czytając te słowa widzimy Jezusa, który przychodzi do przestraszonych, wątpiących i smutnych uczniów, pokazuje swoje rany i mówi „Pokój wam”. To właśnie te słowa Jezusa, zapisane w 20. rozdziale Ewangelii św. Jana towarzyszą nam jako hasło XI Forum Formacyjnego. Uczniowie w Wieczerniku są pozbawieni nadziei, boją się wyjść na zewnątrz. Jezus nie zostawia ich samych, ale przychodzi z pocieszeniem i nową nadzieją. Przychodzi do nich, by wlać w ich serca pokój. Dopiero, gdy oni ten pokój przyjmą, Jezus robi kolejny krok. Posyła ich, by szli z tym pokojem do innych ludzi. 

To samo Jezus chce robić dziś z nami - podczas Forum chcemy doświadczać Boga, który przychodzi do życia każdego, by wprowadzić pokój i posłać nas do świata, który jest naszą codziennością, by tam wprowadzać Jezusa, którego obecność zmienia wszystko.


Koszty

Pakiet dwudniowy bez posiłków (sobota i niedziela):
Do 28.01: 130zł
W dniu wydarzenia: 150zł

Pakiet dwudniowy z posiłkami (sobota i niedziela):
Do 28.01: 190zł
W dniu wydarzenia: 210zł

Pakiet jednodniowy (sama sobota lub sama niedziela):
Zapisy online: 70zł
W dniu wydarzenia: 80zł

Dzieci do lat 16 – uczestnictwo za darmo 

Więcej informacji: nt. zasad bezpieczeństwa związanych z COVID-19, program forum oraz tematy konferencji - kliknji TUTAJ