social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Wspomnienia o Janie Pawle II - zapraszamy na koncert 17 - 09 - 2021Nasz Parafialny Chór Gaudium wraz z Kapelą Dzikie Wino z Rzeszowa serdecznie zapraszają na koncert "Takim Go pamiętamy. Wspomnienia o Janie Pawle II". To niezwykłe widowisko, odbędzie się w naszym kościele w niedzielę 26 września o godz. 16.30.

Koncert, będzie naszym muzycznym podziękowaniem za dar świętego Jana Pawła II, który przeszedł do historii jako Jan Paweł Wielki, za wszystkie Jego słowa, modlitwy, spotkania.

To On zmienił oblicze naszego świata w tym także naszej Ojczyzny. Każdy z nas tak wiele zawdzięcza Ojcu Św. To On przemienił nasze serca, to On prowadził nas do Jezusa, prosząc byśmy się nie lękali. To On prowadził nas do Maryi, by zawsze być blisko Niej.

Już dziś zaplanujmy czas. Będzie to nie tylko nasz hołd złożony Ojcu Świętemu, ale też okazja, aby przypomnieć sobie o wskazaniach, które nam zostawił. Niech one będą nam pomocą w stawianiu czoła tym wszystkim wyzwaniom, przed którymi dziś stoimy.

Za profesjonalną obsługę nagłośnieniem i efekty świetlne zadba firma ROBERTUS.
Wspólne występy chórzystów i kapeli mogliśmy oglądać już w naszym kościele 4 stycznia 2020 r podczas koncertu kolęd i pastorałek pt. : „Do szopy, do szopy wszyscy”