social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

III Wakacyjny konkurs fotograficzny 04 - 09 - 2021

„CAŁY ŚWIAT JEST PEŁEN ŚLADÓW BOGA”

Drogie Dzieci! Droga Młodzieży! Jeszcze do końca września 2021 r. trwa ogłoszony w czerwcu III WAKACYJNY KONKURS FOTOGRAFICZNY „CAŁY ŚWIAT JEST PEŁEN ŚLADÓW BOGA”.

Zachęcaliśmy w nim, abyście poznając piękne zakątki naszej Ojczyzny utrwalali za pomocą aparatu fotograficznego wszystko to, co Was wzruszy, zadziwi, to w czym zobaczycie Boże ślady. Czekamy na Wasze zdjęcia! Podzielcie się Waszymi wspomnieniami z wakacji! 

Sposób nadsyłania prac: zdjęcie zapisane w pliku elektronicznym w formacie JPG, w wielkości nie większej niż 10 MB i nie mniejszej niż 1MB przesłane na konto mailowe redakcja@milosierdzie.brzesko.net.pl lub kancelaria@milosierdzie.brzesko.net.pl z dopiskiem w tytule wiadomości „Konkurs fotograficzny „CAŁY ŚWIAT JEST PEŁEN ŚLADÓW BOGA” . Prace można również dostarczyć bezpośrednio do Organizatora na USB.

Do zdjęcia muszą być dołączone następujące dane: imię i nazwisko autora pracy konkursowej, imię i nazwisko opiekuna prawnego (w przypadku osoby niepełnoletniej), adres pocztowy, numer telefonu i adres e-mail, a także tytuł i krótki opis zdjęcia (miejsce, data wykonania, i/lub osoby ze zdjęcia). 

Uczestnik konkursu może przesłać tylko jedno zgłoszenie i zdobyć tylko jedną nagrodę.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez ks. Marcina Minorczyka. Organizator przyzna trzy nagrody: za I, II i III miejsce. 

Lista laureatów konkursu oraz najpiękniejsze zdjęcia zostaną opublikowane na parafialnej stronie internetowej oraz w jesiennym numerze gazety parafialnej „milosierdzie.brzesko.net.pl” w terminie ustalonym przez Organizatora.
 
  • Szczegółowy Regulamin Konkursu znajduje się TUTAJ
​​
  • Przypominamy laureatów i ich zdjęcia wykonane rok temu TUTAJ i TUTAJ