social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

„Ktokolwiek nas spotyka od Niego przychodzi” 23 - 08 - 2021

Decyzją władz zakonnych do innej placówki została skierowana s. Krystyna Rutka, przełożona klasztoru Sióstr Służebniczek NMP NP. przy ul. Św. Brata Alberta 8, posługująca w naszej parafii w latach 2015 – 2021. 

Z tej okazji w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny ks. prał. Wojciech Werner sprawował mszę świętą w intencji Siostry dziękując Panu Bogu za dar jej obecności w naszej parafii i prosząc o łaski na czas pełnienia służby zakonnej w nowej placówce. W imieniu parafian s. Krystynie wyrazy wdzięczności złożyli członkowie Rady Parafialnej.

Czcigodna Siostro Krystyno! Dziękujemy za wspólne wędrowanie do Boga po ścieżkach wiary na pielgrzymich szlakach oraz podczas Eucharystii, nabożeństw i spotkań modlitewnych a także w codziennej posłudze chorym na ciele, ale też i potrzebującym wsparcia duchowego, za uśmiech i radość. Z całego serca życzymy słowami bł. Edmunda Bojanowskiego: „Oby Bóg błogosławieństwem swoim zawsze Cię otaczać raczył, a łaska Jego święta, aby Ci towarzyszyła we wszystkich Twoich pracach i niebieskimi pociechami osładzała trudy dla chwały i miłości Jezusowej podejmowane”.

Więcej zdjęć TUTAJ 


Fotogaleria