social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Jubileusz 40-lecia kapłaństwa ks. prałata Józefa 13 - 06 - 2021Z okazji 40 rocznicy kapłaństwa mszę świętą o 8.30 wraz z Jubilatem celebrowali ks. prałat Władysław Bielatowicz i ks. prałat Stanisław Jurek, ks. proboszcz Wojciech Werner i ks. Michał Peciak. Przedstawiciele parafii złożyli Czcigodnemu Jubilatowi życzenia:

Dostojny Księże Prałacie!
Minęło 40 lat, gdy przyjąłeś Boże powołanie. Pan Bóg powołał Ciebie – inteligentnego, zdolnego, pracowitego, oddanego Kościołowi świętemu kapłana. To Twój talent i wierna Bogu posługa kapłańska zbudowały naszą parafię. Byłeś autentycznym, głównym inżynierem budującym naszą świątynię, którą ofiarowaliśmy Bogu Miłosiernemu już w szóstym roku powołania naszej nowej wspólnoty. Dużo troski wkładałeś w życie parafialne, co zaowocowało licznymi ruchami, grupami i dziełami w naszej parafii. Dzisiaj widzimy szczęśliwi, że nasza parafia żyje na chwałę Bożą i prowadzi nas do Boga. 

Drogi Jubilacie!
W tej uroczystej mszy świętej z radością i wdzięcznością będziemy dziękować Bogu naszemu za Twoje powołanie, za Twoje kapłaństwo. Tobie życzymy dużo sił, zdrowia i tej normalnej, ludzkiej radości. A Matka Boża, którą tak umiłowałeś, a jest Opiekunką wszystkich kapłanów, niech ma Ciebie w swojej pieczy. 
Zawsze wdzięczni Parafianie


Do życzeń dołączyli się koleżanki i koledzy licealni Jubilata:

Drogi Księże Jubilacie! 
W rocznicę kapłańskiej posługi polecamy Cię w modlitwie dobremu Bogu, aby nadal hojnie darzył Cię darami Ducha Świętego, błogosławił Twojej służbie i umacniał łaską zdrowia po długie lata życia. Pamiętamy w modlitwie i pamiętać będziemy zawsze. 
Koleżanki i koledzy z Liceum Ogólnokształcącego klasy 4b, rocznik 1972 

Fotogaleria