social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

20 rocznica święceń ks. Michała 27 - 05 - 2020

27 maja 2000 r w tarnowskiej katedrze, z rąk bpa Wiktora Skworca święcenia kapłańskie przyjął ks. Michał Peciak. Dziś w naszej wspólnocie parafialnej świętuje swój jubileusz 20-lecia sakramentu kapłaństwa. 

Czcigodny Jubilacie.
Życzymy Ci, abyś nadal z pasją i miłością służył nam na wzór Chrystusa.  Życzymy wytrwałości, cierpliwości, męstwa i bezgranicznego zawierzenia Jezusowi w dawaniu świadectwa wiary. Życzymy, aby ziarno Słowa Bożego, które zasiewasz w naszych sercach, wydało stokrotny plon. Księże Michale, życzymy zdrowia, pogody ducha i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień.

W środę 27 maja 2020 r. wraz z członkami Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa modliliśmy się w intencji ks. Michała z okazji 20 rocznicy Jego święceń kapłańskich. Mszę świętą o 18.00 koncelebrowali: ks. Michał - jubilat, ks. Wojciech - proboszcz i ks. Karol - senior. Członkowie SHNSPJ i przedstawiciele parafii włączyli się w oprawę liturgii mszy świętej, a po jej zakończeniu złożyli życzenia i podziękowania za posługę kapłańską w naszej wspólnocie ks. Michałowi obchodzącemu "porcelanowy" jubileusz. 


Fotogaleria