social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Świąteczny koncert GT 03 - 01 - 2020

Jako wprowadzenie w świąteczny nastrój na godzinę przed Pasterką w naszym kościele parafialnym  mogliśmy wysłuchać koncertu połączonego z poetyckim słowem autorstwa animatorki Grupy Teatralnej GT p. Agaty Podłęckiej. Koncertu niezwykłego, raz na ćwierćwiecze takiego, bo wystąpili w nim oprócz aktualnych członków absolwenci GT, wychowankowie państwa Agaty i Piotra Podłęckich. Już zupełnie dorośli lub studiujący, kontynuujący i rozwijający zdolności artystyczne. Są wśród nich ludzie sztuki: aktorzy, śpiewacy, ale i realizatorzy dźwięku, prawnicy, farmaceuci i po prostu wspaniali młodzi ludzie.  Przyjechali spotkać się z Grupą i jeszcze raz podzielić się swoimi talentami z mieszkańcami rodzinnego miasta, podtrzymując wieloletnią tradycję przedpasterkowych występów.

  -  I jak nie wierzyć w cudowną moc nocy wigilijnej? Tyle moich dzieci i przyjaciół zechciało przybyć, stanąć na stopniach i na te 25 lat Grupy Teatralnej GT wspólnie zakolędować przed Pasterką. Jestem przepełniona wzruszeniem i wdzięcznością.  – dzieliła się na gorąco  pani Agata.
 - Zobaczyć na żywo Kamila i usłyszeć Huberta -  super!  -  I jak się nie zachwycać słysząc Huberta Zapióra i tak wspaniałe wykonanie „Adeste Fideles”.  Co za głos!  - To ogromna przyjemność popatrzeć i posłuchać… -  Cudowne przeżycie… - komentowali widzowie nie kryjąc podziwu dla całej Grupy, a ks. Proboszcz krótko podsumował: „Na taki koncert warto było czekać 25 lat!”. 

Z okazji 25 – lecia działalności Grupa Teatralna GT zaprasza również gorąco na koncert galowy podsumowujący obchody jubileuszowe, który odbędzie się pod patronatem Burmistrza Brzeska w RCKB,  25 stycznia 2019 r. o godz. 17.00.