social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Błogosławiona Karolino prowadź nas... 14 - 05 - 2019

10 maja o godzinie 19.00 odbyło się pierwsze spotkanie Grupy Młodzieżowej, której patronką jest bł. Karolina Kózka. Zorganizowali je ks. Marcin Minorczyk oraz Marta Bąk. Pomimo złej, deszczowej pogody zebrało się nas ponad 50 osób, jednak zanim rozpoczęliśmy spotkanie deszcz przestał padać, a spośród chmur wyszło piękne słońce. To na pewno znak od bł. Karoliny! – ucieszyliśmy się.

Na początku zrobiliśmy sobie wspólne pamiątkowe zdjęcia na ołtarzu polowym, następnie w celu lepszego poznania się i integracji, podzieliliśmy się na grupki. Jedną z nich tworzyły dziewczyny, drugą zaś chłopcy. Następnym punktem był quiz, który przybliżył nam bardziej życie naszej Patronki. Grupa, która zwyciężyła „zgarnęła” wejściówkę na kręgle. Następnie odbyły się tańce i zabawy. Na zakończenie wspólnie udaliśmy się do kościoła gdzie odmówiliśmy litanię do bł. Karoliny, modlitwę o jej kanonizację oraz śpiewaliśmy pieśni .

To był naprawdę miło i wesoło spędzony czas z naszą Patronką. Zapraszamy wszystkich młodych do Grupy Młodzieżowej. Spotkania, w tym także pod gruszą Karoliny, w każdy drugi piątek miesiąca o godz.19.00.

Marcelina Smaga.

Fotogaleria ze spotkania dostępna TUTAJ