social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Posłanie misyjne ks. Przemysława w Ciężkowicach 12 - 09 - 2018

Kilkadziesiąt osób z naszej parafii, w tym młodzież z Grupy Miłosierni, wokaliści z chóru Gaudium, reprezentanci Rady Duszpasterskiej z Markiem Górskim, Towarzystwa Przyjaciół WSD w Tarnowie oraz innych grup wraz z ks. proboszczem Wojciechem Wernerem i ks. Sylwestrem Pustułką uczestniczyło w uroczystym posłaniu ks. Przemysława Podobińskiego na misje przez biskupa Ordynariusza Andrzeja Jeża. Odbyło się ono podczas  Mszy świętej w sanktuarium Pana Jezusa Miłosiernego i św. Andrzeja Ap. w Ciężkowicach o godzinie 18.00.Ksiądz Przemysław ucieszył się obecnością swoich byłych parafian, dziękował za dzielenie z nim radości posłania misyjnego i wsparcie duchowe. Nasza wspólnota parafialna wsparła , ks Przemysława materialnie ofiarami do puszek zbieranymi w środę 15.08.2018 r., w Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jak poinformował ks. Proboszcz: „Zebrane datki były wyrazem naszej wdzięczności za sześć lat pracy dla parafii oraz naszej troski o misyjną działalność Kościoła. Ks. Przemysław wyjechał do Brazylii 21 sierpnia, a pieniądze zostały Mu przekazane jeszcze przed wyjazdem”.

Obszerną relację z wydarzenia oraz galerię zdjęć zamieścił Tarnowski Gość Niedzielny.
 
  • Relacja dostępna TUTAJ
 
  • Fotogaleria dostępna TUTAJ