social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Jubileusz 25 - lecia Parafii 07 - 07 - 2018

W następną niedzielę (15 lipca) nasza parafialna Rodzina przeżywać będzie podniosłą Uroczystość. 16 lipca 1993 roku ówczesny biskup tarnowski Józef Życiński wydał dekret erygujący naszą parafię pw. Miłosierdzia Bożego. Do przeżywania Jubileuszu 25-lecia parafii przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu przyjmując w naszych domach Pana Jezusa Miłosiernego w kopii obrazu JEZU UFAM TOBIE oraz uczestnicząc w innych wydarzeniach duszpasterskich. Zapraszamy do wspólnego świętowania, które rozpoczniemy mszą świętą celebrowaną o godz. 15.00 przez ks. Janusza Rybę, pierwszego wikariusza w naszej parafii.

Po Eucharystii zapraszamy do wspólnej zabawy przy udziale grup działających przy naszej parafii. Będzie wiele atrakcji dla dzieci, dla dorosłych, także dla kibiców piłkarskich.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowani się w przygotowanie tego świętowania.

Ofiara na tacę zebrana w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na organizację naszego wspólnego świętowania.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w radosne przeżywanie naszego Srebrnego Jubileuszu.