social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Tarnowski Gość Niedzielny o nas 04 - 01 - 2018


O Ziarenkach Nadziei


Brzeskie Ziarenka Nadziei zapraszają, by wraz z Mędrcami ze Wschodu i dziećmi podążyć do Betlejem.

Więcej o najbliższych koncertach naszej Parafialnej Scholi (6 i 7 stycznia) w artykule "Szukajmy razem Jezusa" dostępnym TUTAJ.
 O Grupie Teatralnej


Tegoroczne Jasełka „Życie masz nie tylko dla siebie. Zakład o dobro” w wykonaniu młodzieży z naszej Grupy Teatralnej GT w reżyserii Agaty Podłęckiej cieszą się, podobnie jak i wszystkie realizowane do tej pory ich projekty, ogromną popularnością wśród publiczności. Występy GT to za każdym razem  radość i duma z tak zdolnej, zaangażowanej młodzieży oraz uznanie dla wytrwałości i pracowitości opiekunów. Do obejrzenia na żywo pełnych humoru Jasełek niech zachęci relacja w Tarnowskim Gościu Niedzielnym oraz galeria pięknych zdjęć.
   
  • Galeria dostępna TUTAJ
O warsztatach „Spotkania dla Zabieganych” przeznaczonych dla małżeństw


Tarnowski Gość Niedzielny zamieścił również krótki artykuł i zdjęcia z pierwszego „Spotkania dla Zabieganych”, które odbyło się w naszej parafii w  piątek 29 grudnia. Szersza relacja własna wraz z galerią zdjęć pojawi się wkrótce, zarówno na stronie parafialnej jak i w kolejnym numerze dwumiesięcznika„milosierdzie.brzesko.net.pl”. 
   
  • Galeria dostępna TUTAJ