social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Zostań Dobrodziejem letnich warsztatów muzycznych 2016 18 - 06 - 2016

Szanowni Państwo!
 

Już za niecałe dwa tygodnie dzieci z naszej Parafialnej Scholi Ziarenka Nadziei wyjadą na letnie warsztaty muzyczne. W tym roku miejscem pobytu, będzie położona w samym sercu Gór Świętokrzyskich miejscowość Borków. Jak co roku podczas wakacyjnych wyjazdów Ziarenka nie tylko odpoczywją, ale też ciężko pracują, przygotowując materiał na kolejny rok wspólnych działań.

W trakcie ubiegłorocznych warsztatów udało się przygotować materiał na naszą nową płytę (więcej o tym wydarzeniu TUTAJ)Licząc też  na dobroć Państwa serc wzorem lat ubiegłych i w tym roku zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości dołączenia do grona naszych Dobrodziejów. 

Lista naszych tegorocznych Dobrodziejów dostępna TUTAJ
 

W zależności od rodzaju udzielonej pomocy oferujemy;

  • zamieszczenie logo Państwa firmy na naszej stronie internetowej oraz podlinkowanie go do Państwa strony internetowej,
 
  • podziękowanie Państwa firmie i wymienienie jej, jako Dobrodzieja Scholi Dziecięcej Ziarenka Nadziei podczas zorganizowanego w październiku koncertu w sali brzeskiego RCKB,
 
  •  zamieszczenie nazwy Państwa firmy na banerach będących wspomnieniem letnich warsztatów muzycznych (wywieszonych podczas koncertu w sali RCKB, a później w Parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku),
 

Ty też możesz zostać naszym DOBRODZIEJEM

Jeżeli zdecydują się Państwo wesprzeć działania Scholi Dziecięcej Ziarenka Nadziei można uczynić to m.in. poprzez dokonywanie wpłaty na konto współpracującego z nami Brzeskiego Stowarzyszenia Makarios.

Brzeskie Stowarzyszenie MAKARIOS
ul. Jana Pawła II 2
32-800 Brzesko

Nr rachunku w banku BGŻ BNP PARIBAS
08 2030 0045 1110 0000 0287 3780


NIP: 869-19-22-219 REGON: 120695638
WPŁATY KONIECZNIE Z DOPISKIEM: »Na działalność statutową«

WAŻNA INFORMACJA!
 
Osoby fizyczne mają możliwość od podstawy opodatkowania odliczyć kwotę 6% uzyskanego dochodu. Należy pamiętać, iż w przypadku gdy przedmiotem darowizny są pieniądze, to powinna ona być udokumentowana dowodem wpłaty na rachunek bankowy obdarowanej organizacji. 
 
Osoby prawne od podstawy opodatkowania mogą odliczyć darowizny w kwocie nie wyższej niż 10% uzyskanego dochodu. Podobnie jak u osób fizycznych i tutaj należy pamiętać, iż w przypadku gdy przedmiotem darowizny są pieniądze, to powinna ona być udokumentowana dowodem wpłaty na rachunek bankowy obdarowanej organizacji.

Więcej ciekawych informacji oraz pełna lista naszych dotychczasowych DOBRODZIEJÓW dostępne są TUTAJ


W razie pytań pozostajemy do dyspozycji i zachęcamy do KONTAKTU z nami.

Za każdy gest dobrej woli w imieniu dzieci serdecznie dziękujemy.