social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Sukces w konkursie o Muszlę św. Jakuba 06 - 02 - 2016

Z radością informujemy, iż dużym sukcesem zakończył się dla naszej Parafii ubiegłotygodniowy Konkurs Kolęd i Pastorałek o Muszlę św. Jakuba. Dzieci, na co dzień śpiewające w naszej Parafialnej Scholi Ziarenka Nadziei zdobyły w konkursie czołowe miejsca. W kategorii dzieci młodszych pierwsze miejsce zajęła Julia Kuta. W kategorii dzieci starszych,  Madzia Dudek, Hania Gorczyca, Milena Kuta i Gabrysia Gniadek zajęły odpowiednio I, II, III i IV miejsce. Na tym miejscu zauważyć należy także sukces dzieci z naszego Parafialnego Przedszkola, które okazały się najlepsze w swojej kategorii. Wszystkim dzieciom i ich Rodzicom serdecznie gratulujemy!
Poniżej prezentujemy fotogalerię laureatek konkursu oraz zapis video wykonanych utworów.
 
  • Zdjęcia, ks. Radosław Olejarz.
 
  • Realizacja filmów, ks. Marian Kostrzewa


I miejsce - Julia Kuta (Dzieci młodsze, klasy 1-3) w utworze: Aniołeczki

 

 

I miejsce - Magdalena Dudek (Dzieci starsze, klasy 4-6) ​w utworze: Mario, czy już wiesz?

 

 

II miejsce - Hanna Gorczyca (Dzieci starsze, klasy 4-6) ​w utworze: A cóż z tą Dzieciną?

 

 

III miejsce - Milena Kuta (Dzieci starsze, klasy 4-6) ​w utworze: Zanim przyjdzie Bóg.


 


Galeria zdjęć laureatek w konkursie;