social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Ogłoszenia

19.10.2014 – 29 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na cele remontowe. 
  2. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Misyjny. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30. Zaraz po nabożeństwie Msza Święta wieczorna. 
  3. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek –  św. Jana Kantego , prezbitera; we wtorek - bł. Jakuba Strzemię, biskupa; we środę - Rocznicę Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie; w sobotę - wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża; Po mszach świętych ucałowanie relikwii. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia i zapraszamy na mszę świętą i do Komunii świętej w dniu swojego święta.
  4. Codziennie w Godzinie Miłosierdzia adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do modlitwy. 
  5. Zbliża się miesiąc listopad. Na stolikach z gazetami można zabrać kratki na modlitwę wypominków listopadowych i całorocznych. Przy wypominkach rocznych prosimy o podanie godziny mszy świętej, przed którą mają być czytane. Kartki z wypominkami można składać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.  
  6. W punkcie Caritas można nabywać znicze. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na cele charytatywne. 
  7. Zachęcamy do lektury bieżącej prasy katolickiej. 
  8. Akcja Katolicka organizuje pielgrzymkę do pustelni św. Jana z Dukli i sanktuarium św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym. Wyjazd w sobotę o 7.00 z parkingu przy kościele. Koszt 30 zł. Zapisy w zakrystii u P. Kościelnego.
  9. W naszej Parafii za miesiąc, w dniach 21-22.11.2014. odbędą się Warsztaty dla Ojców organizowane przez inicjatywę Tato.net. zatytułowane: „Ojcostwo jest jak maraton, aby go przebiec potrzebujesz treningu”. Zapisy na warsztaty wyłącznie przez stronę internetową www.warsztaty.tato.net. Tam też więcej szczegółów.
  10.  RCKB zaprasza na koncert tarnowskiego Chóru GOS.pl i Finał Konkursu: Św. Jan Paweł II – patron rodziny. Koncert odbędzie się w sobotę o 17.00. Wstęp wolny