social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Intencje mszy świętych

INTENCJE MSZALNE - Aktualizuje ks. MichałINTENCJE POGRZEBOWE - aktualizuje ks. Marcin

Intencje mszalne 20 – 27 listopada  2022 r. 

NIEDZIELA
7:00
  1. + Stanisława Jakubowska – greg.
  2. W int. Krystyny i Leszka Zawadów w 70 roczn. urodzin Krystyny od córki z rodziną /dz.bł./.
8:30
  1. + Andrzej Opioła z ok. urodzin i imienin.
  2. Za zmarłe Członkinie Róży św. Barbary.
10:00
  1. + Kazimierz Chromiak w roczn. śmierci.
  2. + Zygmunt Wszołek od Barbary i Grzegorza Wawryków.
11:30
  1. + Kazimierz i Teresa Stąśko od syna Mariusza z rodziną.
15:15
  1. Za dusze zmarłych wypominanych w listopadzie.
18:30
  1. + Franciszka Gagatek w 22 roczn. śmierci od dzieci i wnuków.
 
PONIEDZIAŁEK
6:30
  1. + Stanisława Jakubowska – greg.
  2. + Zygmunt Cierniak od Renaty Pappalardo  z rodziną.
  3. + Kazimierz Szosta od wnuczki Bożeny z rodziną.
7:00
  1. + Ewa Serwatka od brata Mariusza z rodziną.
  2. +Maria Polak od córki Danuty.
18:00
  1. + Józefa i Tadeusz Bolek.
 
WTOREK
6:30
  1. + Stanisława Jakubowska – greg.
  2. W int. Piotra i Tomasza Niemiec w 4 roczn. urodzin oraz Bartłomieja i Rodziców /dz-bł./
  3. + Zdzisław Borowiec od Marty i Zbigniewa Kąckich.
7:00
  1. + Maria i Karol Kołodziej w 2 roczn. śmierci Marii.
  2. Za zmarłych z bloku 40 A z ul. Piłsudskiego.
18:00
  1. O Boże błogosławieństwo dla Członkiń Róży Różańcowej i ich rodzin oraz o opiekę patronki – św. Katarzyny.
 
ŚRODA
6:30
  1. + Stanisława Jakubowska – greg.
  2. + Szczepan Dziubdziela w roczn. śmierci od żony i dzieci.
7:00
  1. O zdrowie, bł. Boże, opiekę M.B i Anioła Stróża dla Weronisi w 1 roczn. urodzin.
  2. + Maria Polak od kolegów i koleżanek zięcia Stefana z Placu Targowego w Brzesku.
18:00
  1. Za zmarłe Członkinie Róży Różańcowej św. Katarzyny.
 
CZWARTEK
6:30
  1. + Stanisława Jakubowska – greg.
  2. + Stanisław Góra w 1 roczn. śmierci od żony.
7:00
  1. + Kazimierz Kaim w 20 roczn. śmierci.
  2. + Monika Wszołek w dniu urodzin.
18:00
  1. Intencje nowennowe  /dz-bł/.
 
PIĄTEK
6:30
  1. + Stanisława Jakubowska – greg.
  2. + Maria Polak od kolegów i koleżanek córki Iwony z Firmy NIDEC.
7:00
  1. + Katarzyna i Józef Pławeccy w dniu imienin Katarzyny.
  2. + Janina Drąg od sąsiadów z ul. Słonecznej.
15:15
  1. Intencje nowennowe  /za zmarłych/
18:00
  1. W int. Katarzyny z ok. imienin /dz.-bł./
 
SOBOTA
6:30
  1. + Julian, Bogdan, Karolina, Jan Góra.
  2. + Józefa Drąg od siostry Agaty Janik.
7:00
  1. + Danuta Zając w 14 roczn. śmierci od męża i dzieci.
  2. + Oskar Malec od żony i córki.
18:00
  1. + Stanisława Jakubowska – greg.
 
NIEDZIELA
7:00
  1. + Stanisława Jakubowska – greg.
  2. + Krystyna Suchan w 1 roczn. śmierci od męża i córek.
8:30
  1. + Andrzej Nazimek z ok. imienin, jego zmarli rodzice: Zofia i Jan.
  2. + Henryk Świerczek.
10:00
  1. Za dusze zmarłych wypominanych w XI.
  2. + Aurelia Kaleta w 6 roczn. śmierci.
  3. W int. Andrzeja w 40 roczn. urodzin i z ok. imienin od żony i córki Anny /dz.-bł/.
11:30
  1. W int. Anny Czarneckiej z ok. 83 roczn. urodzin /dz.-bł/
15:15
  1. + Julian Kaźmierczyk w 7 roczn. śmierci od chrześnicy Bożeny z rodziną.
18:30
  1. + Teresa Rubacha w 3 roczn. śmierci.


Intencje pogrzebowe

  1. Śp. Bączek Andrzej (12.01.22)
  2. Śp. Bocian Bronisław (01.10.21)
  3. Śp. Borowiec Zdzisław (29.10.22)
  4. Śp. Buda Zofia (01.12.21)
  5. Śp. Bujak Jan (13.12.21)
  6. Śp. Cichoński Zdzisław (15.02.22)
  7. Śp. Cichońska Zofia (21.02.22)
  8. Śp. Cierniak Zygmunt (16.05.22)
  9. Śp. Cieśla Jan (18.12.21)
  10. Śp. Cieśla Roman (14.03.22)
  11. Śp. Czajka Andrzej (10.06.22)
  12. Śp. Czoba Barbara (21.09.22)
  13. Śp. Drąg Janina (15.06.22)
  14. Śp. Drąg Józefa (25.07.22)
  15. Śp. Dziubdziela Szczepan (26.11.21)
  16. Śp. Gałat Bogdan (23.02.22)
  17. Śp. Gładki Antoni (09.11.22)
  18. Śp. Grzesik Wiesław (15.01.22)
  19. Śp. Jakubowska Halina (09.07.22)
  20. Śp. Janas Jan (24.02.22)
  21. Śp. Jarosińska Maria (28.04.22)
  22. Śp. Jeleń Stanisława (29.11.21)
  23. Śp. Kania Krystyna (19.02.22)
  24. Śp. Kącka Wiesława (30.06.22)
  25. Śp. Kijak Marian (10.03.22)
  26. Śp. Konieczny Stanisława (23.09.21)
  27. Śp. Kopacz Józefa (18.08.22)
  28. Śp. Kotfis Stanisława (25.02.22)
  29. Śp. Kubala Jerzy (11.03.22)
  30. Śp. Kural Wanda (19.03.22)
  31. Śp. Litewka Lucyna (26.02.22)
  32. Śp. Łakoma Roman (01.02.22)
  33. Śp. Malec Oskar (22.07.22)
  34. Śp. Małajowicz Helena (01.07.22)
  35. Śp. Marecik Wojciech (21.07.22)
  36. Śp. Matjaszek Marian (09.09.22)
  37. Śp. Nowacka Julia (07.05.22)
  38. Śp. Pasula Franciszek (17.09.22)
  39. Śp. Piegza Zofia (08.10.22)
  40. Śp. Polak Maria (25.06.22)
  41. Śp. Pytka Stefania (05.11.22)
  42. Śp. Radzięda Antonina (05.02.22)
  43. Śp. Roman Wiesław (04.12.21)
  44. Śp. Ropek Józef (12.02.22)
  45. Śp. Rzymski Ryszard (25.08.22)
  46. Śp. Serwatka Ewa (01.06.22)
  47. Śp. Soczynska Barbara (04.12.21)
  48. Śp. Stasior Maria (05.07.22)
  49. Śp. Szczupał Andrzej (24.01.22)
  50. Śp. Szosta Kazimierz (20.09.22)
  51. Śp. Szydłowski Andrzej (12.04.22)
  52. Śp. Świerad Mieczysław (12.11.22)
  53. Śp. Wasyłek Zbigniew (07.09.22)
  54. Śp. Ważydrąg Maria (15.12.21)
  55. Śp. Wesołowski Tadeusz (07.02.22)
  56. Śp. Wrona Marian (27.08.22)
  57. Śp. Wszołek Zygmunt (17.06.22)
  58. Śp. Żurek Wojciech (08.06.22)