social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

"Zanim się zacznie" - współczesne jasełka 21 - 12 - 2013

Grupa Teatralna przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku serdecznie zaprasza na premierową sztukę bożonarodzeniową pt. "Zanim się zacznie". To odmiana współczesnych jasełek pełnych humoru i rubaszności, ukazujących życie i mentalność mieszkańców jednej z wielu podkarpackich wiosek przygotowujących się do Bożego Narodzenia. Na scenie wystąpi ok. 60 młodych aktorów amatorów, którzy pieczołowicie przygotowywali się, aby podarować wszystkim odrobinę radości i oderwania od codziennych trudów dnia, a jednocześnie odsłonić istotę narodzenia Pana.

Pierwszy spektakl, jak co roku, zostanie odegrany w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia o godz. 15.30 w sali teatralnej przy parafii.

Kolejne dni szczegółowo TUTAJ.

Tradycyjnie Grupa Teatralna z naszej parafii przygotowała nowy bożonarodzeniowy montaż słowno - muzyczny, który wystawi tuż przed Pasterką o godz. 23.00 i wprowadzi nas w radosny świąteczny nastrój. Gorąco zapraszamy wszystkich parafian z rodzinami i przyjaciółmi, by wspólnie kolędować i wsłuchać się w dobrą nowinę niesioną słowem poezji.