social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Śp. Madej Marian (22.10.18)

+ Marian Madej - msze św. z intencji:

  1. W 30 dzień po śmierci  – 19. 11. Godz. 7.00
  2. W 7 dzień po śmierci  – 25. 10. Godz. 18.00
  3. Córki Barbary z rodziną – 22. 10. Godz. 7.00
  4. Córki Marty z rodziną – 
  5. Rodziny Milewskich – 30. 01. Godz. 18.00
  6. Brata Stanisława z żoną – 16. 11. Godz. 6.0
  7. Bratanka Tomasza z rodziną – 19. 11. Godz. 6.30
  8. Brata Bogusława z żoną – 23. 11. Godz.6.30
  9. Bratanicy Sabiny z mężem – 26. 11. Godz. 6.30
  10. Chrześnicy Natalii Madej – 27. 11. Godz. 6.30
  11. Siostry Anny z mężem – 30. 11. Godz. 6.30
  12. Wiesławy i Andrzeja Milewskich – 8. 03. Godz. 18.00
  13. Rodziny Kolbuszów – 15. 03. Godz. 18.00

Msze święte odprawione poza parafią jako Msze św. gregoriańskie. Odprawi je ks. Maciej Ciamaga (misjonarz w Paragwaju)  z intencji:

  1. Róży Bł. MT Leduchowskiej
  2. Mieszkańców klatki nr 8 bloku nr 7, - 5 Mszy św.
  3. Rodziny Madejów z Brzezia
  4. Kolegów i koleżanek córki Marty z pracy – 2 Msze św.
  5. Kolegów Zbyszka i Czesława z ogrodów działkowca Relaks
  6. Zarządu ROD
  7. Marii i Grzegorza Ducinowskich
  8. Sąsiadów brata Stanisława
  9. Chrześnicy Magdaleny z rodziną
  10. Siostrzenicy Kingi z rodziną
  11. Siostrzenicy Asi z rodziną
  12. Alicji i Marka z Wojdak
  13. Oddziału ortopedii szpitala wojskowego
  14. Haliny i Krzysztofa Jemioło z rodziną
  15. Kuzyna Henryka Madej z żoną
  16. Rodziny Stanuszków – 2 Msze św.
  17. Rodziny Jemiołów
  18. Marii Dumieńskiej
  19. Józefa Wieczorka z Borzęcina
  20. Sióstr i dzieci z DPS w Brzesku
  21. Łukasza Zając z rodziną
  22. Chrześnicy Karoliny Zając 
  23. Magdy i Kiszana
  24. Piotra Zając
  25.  Bożeny i Jana Zając
  26. Rodziny Litewskich
  27. Rodziny Kułaków

Msze święte odprawione poza parafią jako Msze św. gregoriańskie. Odprawi je ks. Paweł Dyl (misjonarz w Gruzji) z intencji:

  1. Koleżanki Haliny Nazimek
  2. Teresy i Józefa Gondek z rodziną
  3. Rodziny Bonalów z Bucza - 3 Msze św.
  4. Rodziny Drągów
  5. Rodziny Stańczykiewicz z Jadownik
  6. Heleny Synowiec
  7. Rodziny Kucielów
  8. Zarządu i pracowników SP KŁOS
  9. Rodziny Kramażów
  10. Koleżanek i kolegów produkcji Browaru - 2 Msze św.
  11. Koleżanek i kolegów zięcia Rafała - 3 Msze św.
  12. Rodziny Gawlików
  13. Rodziny Jelonków
  14. Jana Czesaka
  15. Rodziny Kusiaków ze Stalowej Woli
  16. Beaty i Michała Zięba
  17. Danuty i Stanisława Rogóż
  18. Rodziny Traczów
  19. Kuzynek Janiny i Marii
  20. Marii i Marka Kucielów
  21. Małgorzaty i Andrzeja Grocholskich z Przyborowa
  22. Danuty i Stanisława Cnota
  23. Barbary i Stanisława Michalec
  24. Kolegi darka z  rodziną
  25. Krystyny i Edwarda Stąśko z Borzęcina

oraz 24 Mszy św. z intencji uczestników pogrzebu