social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Intencje mszy świętych

Intencje mszalne  21 - 27 stycznia

  PONIEDZIAŁEK
6.30
  1. + Cecylia Elżbieta Laska od rodziny Kaczmarczyków
7.00
  1. + Maria Latuszek (greg.)
  2. + Maria Wijas z okazji dnia babci od wnuków, wnuczek i prawnuczki Natalii
18.00
  1. + Leszek Duch od wnuków Dawida, Izabelli i Marysi oraz prawnuków
 
WTOREK
6.30
  1. W intencji Macieja Surowieckiego – dz.-bł. z okazji urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo
7.00
  1. + Maria Latuszek (greg.)
  2. + Henryk Świerczek od Róży pw. Św. Urszuli Ledóchowskiej
18.00
  1. W intencji Jakuba Gajca w 18 r. urodzin – dz.-bł. od rodziców i brata 
 
ŚRODA
6.30
  1. + Cecylia Elżbieta Laska od Władysławy i Czesława Żółtków
7.00
  1. + Henryk Świerczek od chrześniaka z rodziną
  2. + Maria Latuszek (greg.)
18.00
  1. + Teresa i Jan Rzepeccy w 15 r. śm. Jana 
 
CZWARTEK
6.30
  1. + Cecylia Elżbieta Laska od brata Floriana i Bożeny Król z rodziną
7.00
  1. + Piotr Zdunek w 2 r. śm. od brata Grzegorza z żoną
  2. + Maria Latuszek (greg.)
18.00
  1. Intencje nowennowe
 
PIĄTEK
6.30
  1. + Cecylia Elżbieta Laska od koleżanek i kolegów Agaty i Piotra z PSP nr 1 w Brzesku
7.00
  1. + Maria Latuszek (greg.)
  2. + Anna Flądro w 4 r. śm. od męża i dzieci
18.00
  1. + Elżbieta Korda i mąż Tadeusz w r. śm. Elżbiety
 
  SOBOTA
6.30
  1. + Maria Latuszek (greg.)
7.00
  1. + Mateusz Szuba od Anny i Stanisława Mika
  2. + Anna Koczwara od grupy 25+
18.00
  1. + Leszek Fijałkowski w 20 r. śm.
 
NIEDZIELA
7:00
  1. +  Stanisław Bratek w 40 r. śm.
8:30
  1. + Maria Latuszek (greg.)
  2. + Stanisław Gagatek w 19 r. śm.
10:00
  1. + Stanisław, Genowefa, Janina, Marian Bratek w r. śm. Stanisława
11:30
  1. + Janina Ryszard Szpil w 4 r. śm. Janiny od dzieci z rodzinami
15.15
  1. + Mieczysław Opioła w 2 r. śm. od rodziny oraz + Jacek Habryło w 30 dz. po śm. od rodziny
18.30
  1. + Wanda i Jerzy Rożek


Intencje pogrzebowe

  1. Śp. Baca Barbara (23.01.18)
  2. Śp. Biernat Wacław (02.08.17)
  3. Śp. Chmielarz Stanisław (10.08.18)
  4. Śp. Duch Leszek (06.09.18)
  5. Śp. Gałek Roman (04.06.18)
  6. Śp. Kuropatwiński Jerzy (20.11.18)
  7. Śp. Laska Cecylia Elżbieta (19.11.18)
  8. Śp. Madej Marian (22.10.18)
  9. Śp. Mroczka Alfred (16.11.18)
  10. Śp. Nalepka Michał (14.11.18)
  11. Śp. Pala Helena (11.12.18)
  12. Śp. Piechowicz Janina (16.08.18)
  13. Śp. Pukal Wiesław (06.05.17)
  14. Śp. Rudnik Tadeusz (05.05.18)
  15. Śp. Sediwy Robert (16.07.18)
  16. Śp. Smulski Ryszard (19.05.18)
  17. Śp. Szuba Mateusz (29.12.18)
  18. Śp. Szylar Wojciech (23.07.18)
  19. Śp. Świerczek Henryk (30.11.18)
  20. Śp. Wijast Maria (08.08.18)