social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Przedszkole Faustyny - Rekrutacja 2018/2019 02 - 03 - 2018

Przedszkole Faustyny - logoRozpoczęła się rekrutacja dzieci do naszego parafialnego przedszkola. Nasze Przedszkole nastawione jest na wychowanie w duchu wartości i zasad przekazywanych przez Kościół Katolicki, a podstawą realizowanego procesu wychowawczo–dydaktycznego jest odniesienie się do treści pedagogiki personalistycznej, oraz koncepcji pedagogicznej bł. Edmunda Bojanowskiego.


Głównym celem naszej codziennej pracy jest budowanie chrześcijańskiego systemu wartości, przekazywanych w procesie integralnego wpływu wychowawczego (wychowanie religijne, moralne, patriotyczne łącznie z wychowaniem fizycznym, umysłowym i społecznym), z zachowywaniem tradycji narodowych, ludowych i ścisłą współpracą z rodziną wychowanków. Dlatego też rodziców, którym zależy na chrześcijańskim wychowaniu swoich pociech, zachęcamy do zapisania dziecka do naszego przedszkola.
 


Zasady rekrutacji

Zgodnie z obowiązującymi przepisami do przedszkola mogą być przyjęte dzieci od 3 do 6 lat, dzieci 2,5 – letnie jedynie w wyjątkowych sytuacjach. Podstawą przyjęcia dziecka jest złożenie w kancelarii przedszkola, do 16 marca, karty zgłoszenia wraz z innymi dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów.

Szczegółowe informacje o rekrutacji, a także wzory dokumentów znajdują się na przedszkolnej stronie internetowej - kliknij TUTAJ. Zapraszamy.
 

Galeria zdjęć - tak wygląda nasze przedszkole: