social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

FATIMA. OSTATNIA TAJEMNICA - film w kinie Planeta w Brzesku 17 - 09 - 2017

Jeszcze do czwartku 21 września, codziennie o godz. 15:00 można obejrzeć w brzeskim kinie Planeta kolejny film poświęcony Objawieniom Fatimskim - tak się składa, że w tym roku przypada setna ich rocznica. Więcej o rocznicy tych szczególnych objawień jak i o ich istocie znajduje się tutaj: www.fatima.pl Również w naszej parafii przeżywać będziemy w sposób szczególny wspomnienie tych wydarzeń ale to na razie tajemnica... warto jednak śledzić aktualności na tej stronie ;-)

Wracając do meritum - ten fabularyzowany dokument produkcji hiszpańskiej emitowany jest w kinie (co rzadkie ale bardzo komfortowe) w polskiej wersji językowej - z lektorem. Po przydatne informacje na temat wyświetlanego na ekranie brzeskiego filmu odsyłamy do poniższych stron internetowych:
 


Oficjalny zwiastun filmu:


Fabuła filmu:

Mónica, poszukująca pracy montażystka, dostaje propozycję zmontowania filmu o konsekwencjach objawień fatimskich. Jako agnostyczka przyjmuje zlecenie z niechęcią. Podczas pracy przed jej oczami przewinie się kronika nadzwyczajnych wydarzeń, które zmącą jej spokój, aby w końcu na zawsze odmienić jej życie.

Czy objawienia fatimskie naznaczyły historię świata? Dziwne „zbiegi okoliczności” wskazują, że tajemnicze objawienia z Fatimy wpłynęły na bieg historii ostatnich stu lat!

Intrygujący obraz hiszpańskich twórców na styku fabuły i dokumentu. Ujawnia nieznane fakty i przedstawia fascynujący przegląd zdarzeń, które na długo zapadną w pamięć i serca widzów. Dodatkową niespodzianką dla polskich odbiorców będzie odkrycie, jak wiele wątków tej opowieści dotyczy naszego kraju.

Opis fabuły zaczerpnięto z tej podstrony naszego kina.
 

Informacje techniczne o filmie:

  • reżyseria: Andrés Garrigó
  • gatunek: fabularyzowany dokument
  • produkcja: Hiszpania
  • technologia: 2D
  • czas trwania: 80 min.
  • wersja językowa: polski lektor


Galeria zdjęć z filmu:

Wybrane fotografie pochodzą z tej strony serwisu Filmweb gdzie odsyłamy po więcej zdjęć.